Aktualności

Opublikowano 10 godzin temu

Zgłoszenia drużyn do końca tygodnia, więcej informacji na stronie PDLD pod adresem: Pomorska Drużynowa Liga Darta - PDLD ;-) ... rozwińzwiń

Wyświetl na Fejsie

Opublikowano 2 dni temu

Poniżej regulamin obowiązujący w nadchodzącym sezonie. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią. ... rozwińzwiń

Wyświetl na Fejsie

Opublikowano 1 tydzień temu

Pełne wyniki X Mistrzostw Koszalina w kategorii mężczyzn

X Mistrzostwa Koszalina 2019 Panowie
……….
Place Player
1 Lauer Krzysztof
2 Wieczorek Bartosz
3 Datta Mariusz
4 Winiarski Piotr
5-8 Dębkowski Andrzej
5-8 Zapaśnik Adam
5-8 Wołynka Paweł
5-8 Borzęcki Krzysztof
9-16 Czerski Piotr
9-16 Pawłowski Dariusz
9-16 Dima
9-16 Urszulak Arkadiusz
9-16 Piotrowski Remigiusz
9-16 Rypina Krzysztof
9-16 Kopania Łukasz
9-16 Lewandowski Adrian
17-32 Skorupa Michał
17-32 Żurański Dariusz
17-32 Olejniczak Mariusz
17-32 Kryspin Krzysztof
17-32 Pasinski Wojciech
17-32 Makowski Krzysztof
17-32 Jarzyński Roman
17-32 Kraczkowski Roman
17-32 Mikietyński Mateusz
17-32 Jaa Artur
17-32 Karbowiak Sylwester
17-32 Bartosik Mateusz
17-32 Michalski Tomasz
17-32 Markowski Artur
17-32 Piwoński Zbigniew
17-32 Sipta Piotr
33-48 Nejman Adam
33-48 Adamczyk Artur
33-48 Chudy Piotr
33-48 Soszyński Jacek
33-48 Legan Bartosz
33-48 Błaszkowski Dariusz
33-48 Zawadka Robert
33-48 Murawski Waldi
33-48 Pyzikiewicz Szymon
33-48 Pawłowski Marcin
33-48 Adamczyk Arkadiusz
33-48 Czaja Rafał
33-48 Jagiełło Krzysztof
33-48 Gałka Grzegorz
33-48 Czarnota Kacper
33-48 Skolimowski Szymon
49-64 Krysztofiak Piotr
49-64 Bazyk Patryk
49-64 Piotrowicz Tomasz
49-64 Kunat Jacek
49-64 Trudziński Jarosław
49-64 Oskwarek Jacek
49-64 Kosiarski Grzegorz
49-64 Dolny Tomasz
49-64 Pawłowski Kazik
49-64 Piotrowicz Krzysztof
49-64 Buszko Grzegorz
... rozwińzwiń

Wyświetl na Fejsie

Opublikowano 1 tydzień temu

Poniżej pełne wyniki X Mistrzostw Koszalina w kategorii kobiet

X Mistrzostwa Koszalina Panie
……….
Place Player
1 Markowska Małgorzata
2 Jagiełło Joanna
3 Popiel Joanna
4 Janiec Joanna
5-6 Mikietyńska Aleksandra
5-6 Dehamchi Iwona
7-8 Pawłowska Magda
7-8 Mazur Agnieszka
9-10 Nejman Dominika
9-10 Misztal Karina
... rozwińzwiń

Wyświetl na Fejsie

Opublikowano 1 tydzień temu

"gdańskie" grupy w Koszalinie 😁 ... rozwińzwiń

Wyświetl na Fejsie

Opublikowano 1 tydzień temu

Gramy! X Mistrzostwa Koszalina Steel Darts ... rozwińzwiń

Wyświetl na Fejsie


Komentarze sa zamkniete.