Plany na sezon 2018/2019

Witajcie w nowym roku szkolnym i nowym sezonie darterskim!
W tym sezonie czeka nas wiele zmian ale o tym wkrótce. Turniej wtorkowy rozpoczął prolog do sezonu 2018/2019, który będzie składał się z trzech kolejnych wtorkowych spotkań (4,11 i 18 września).
Na podstawie prologu dokonamy rozstawień w pierwszym turnieju sezonu zasadniczego a zwycięzca prologu otrzyma drobny upominek ;-)

W najbliższych dniach nakreślimy Wam jak widzimy nowy system rozgrywek. Ostatni wtorek września (25.09) będzie prologiem do nowej inicjatywy czyli ligi deblowej. Od października każdy ostatni wtorek miesiąca będzie turniejem deblowym a najlepsza para zostanie nagrodzona na koniec sezonu. Proponujemy dobierać pary zbliżone do tych, które będą występowały w Pomorskiej Drużynowej Lidze Darta. A propos ligi drużynowej – chcielibyśmy wystartować w październiku więc prosimy o zgłoszenia drużyn do 16 września. Pojawiły się pytania o Superligę w nowym sezonie, więc jeżeli są chętni to prosimy o stosowną informację :)

Poniżej zostawiamy link do regulaminu który będzie obowiązywał w tegorocznym sezonie:
Regulamin rozgrywek Tornado 2018/2019

Na ten moment to wszystko.
Rozgrywki w tym sezonie będą koordynowane przez Darka Pawłowskiego vel. SIWY i do niego można zwracać się z pytaniami, uwagami czy ofertami pomocy w funkcjonowaniu naszej grupy.

Bieżące informacje znajdziecie na naszej stronie Facebookowej.

Pozdrawiamy i do zobaczenia przy tarczy!Komentarze sa zamkniete.