I Otwarte Mistrzostwa Gdańska & II Otwarte Mistrzostwa Karczmy Ujeścisko

Serdecznie zapraszamy na zbliżające się Mistrzostwa w Karczmie Ujeścisko które odbędą się już w sobotę, 2 września br.
Zapisy na turniej będą możliwe w godzinach 10:00-11:30, turniej rozpoczynamy w południe!
Poniżej zostawiamy możliwość śledzenia przebiegu rozgrywek od fazy grupowej poprzez pucharową oraz finały. O odpowiednich porach będzie uruchamiana również relacja wideo na żywo.

Mistrzostwa Gdańska & Karczmy Ujeścisko

Livestream

Planujemy przeprowadzić dokładną transmisję z finałów panów i pań. Być może pojawią się również losowo wybrane transmisje z przebiegu rozgrywek mistrzostw.


W razie komplikacji z odtwarzaniem streamingu – bez obaw, zaraz po zakończeniu finałów opublikujemy wideo żeby każdy mógł na spokojnie i bez problemów obejrzeć finały ponownie.

Faza pucharowa

Etap pucharowy relacjonowany będzie za pośrednictwem platformy challonge.com. Większość darterów zapewne obeznana jest z tematem, poniżej pojawią się dwie drabinki z zawodnikami na których na bieżąco będą pojawiać się wyniki poszczególnych meczów, osobno dla kategorii mężczyzn i kobiet.

Mężczyźni


Kobiety


Faza grupowa

Grupy zostaną opublikowane zaraz po losowaniu, wraz z postępem turnieju uzupełnimy również informacje o wynikach. Zalecamy śledzić profil na fb ponieważ mogą pojawić się informacje dodatkowe o najwyższym HF i ilości MAXów które również będą nagradzane pod koniec turnieju.Komentarze sa zamkniete.